آموزش لذت بخش ترین روشهای نزدیکی همسران | پیک نیک
  

آموزش لذت بخش ترین روشهای نزدیکی همسران
ارسال شده در تاریخ 2013/12/21 | مرتبط با : دانستنی های جنسی | 90 دیدگاه

طبق تحقیقات به عمل آمده رابطه زوجین اگر دو طرفه باشد و هر برای هر دو لذت بخش باشد تا 85 درصد از مشکلات و مسائل اخلاقی آن ها به خودی خود حل و فصل می گردد. در ادامه مفید ترین روش های لذت بردن زوجین را برای شما گردآوری کرده ایم.

 

آموزش لذت بخش ترین روشهای نزدیکی همسران

آموزش لذت بخش ترین روشهای نزدیکی همسران :

طبق تحقیقات به عمل آمده رابطه زوجین اگر دو طرفه باشد و هر برای هر دو لذت بخش باشد تا 85 درصد از مشکلات و مسائل اخلاقی آن ها به خودی خود حل و فصل می گردد. در زیر کوتاه و مفید ترین روش های لذت بردن زوجین را برای شما گردآوری کرده ایم.

۱-متداولترین نوع انجام عمل جنسی كه حدود ۸۰٪ نزدیكیها به این روش انجام میشود به این ترتیب است كه زن به پشت میخوابد و رانهایش را از هم بازو زانوهایش را كمی خم میكندو مرد میان دو پای او قرار گرفته و پس از فرو كردن آلت تناسلیش روی زن میخوابددر حالیكه نقطه اتكا پایین تنه او روی زانوهایش است.در این نوع عمل جنسی دخول تقریبآ كامل است ولی دهانه زهدان و كلیتوریس (برجستگی نوك بالای آلت تناسلی زنان كه حساسترین نقطه زن برای تحریك شدن هستند) كم تحریك می شود.این روش برای شب زفاف مناسب است ولی برای زنان حامله مخصوصآ از نیمه دوم حاملگی بعلت اینكه وزن بدن مردبر شكم زن وارد می شود مناسب نیست.

2-زن به پشت خوابیده و پاها را از هم باز میکندو بعد از فرو کردن آلت مرد در آلت تناسلی خودش به آرامی پاهایش را باز کرده و رانها را بهم نزدیک میکند بطوریکه مرد کاملآ بین پاهای زن قرار میگیرد.در این حالت فشار رانها باعث تحریک لب های بزرگ آلت زن و کلیتوریس میشود.این نوع عمل جنسی برای ماههای اول حاملگی مناسب است ولی برای مردانیکه آلت تناسلی دراز دارند مناسب نیست.

۳-در این روش زن به پشت میخوابد و پاها را روی شكم و سینه اش خم كرده و یا بر شانه های مرد می گذارد یا دور كمر او حلقه میزند. در این حالت آلت تناسلی زن (مهبل)۳ الی ۴ سانتیمتر كوتاه تر میشودو در نتیجه عمل دخول آلت مرددرفرج زن بطور كامل انجام میشود.همچنین كلیتوریس در مسیر آلت تناسلی مردقرار گرفته و با تماس آلت تحریك می شود.

در این روش بعلت دخول كامل زن و مرد هر دو ارضا می شوندو از طرفی برای حامله كردن زن امكان بیشتری وجود دارد.مردانی كه مایع لذتبخششان سریع میریزد می توانند هنگام انجام عمل جنسی با زن با این روش در هر رفت و برگشت آلت تناسلی خود را كاملآ از آلت تناسلی زن خارج كرده و دوباره فرو كنندو با كم كردن حركات مایع لذتبخششان را دیرتر درون فرج زن بریزندتابیشترین لذت جنسی را در وجودشان احساس کنند.

۴-زن روی لبه تختخواب نشسته و پاهایش را از هم باز و آویزان نموده و روی آرنجهای خود تكیه می كند.مرد بین پاهای او می ایستد و آلت تناسلیش را درون آلت تناسلی زن فرو می كند.برای انجام این نوع عمل جنسی باید چند بالش زیر باسن زن گذاشت تا آلت تناسلی مرد وزن در یك سطح و رو بروی هم قرار گیرد. در این نوع عمل جنسی كلیتوریس (برجستگی نوک بالای آلت تناسلی دختران) بخوبی تحریك می شود.همچنین این روش مناسبترین روش برای شب زفاف و پاره كردن پرده دختران است و برای مردان چاق هم نزدیكی را آسان می كند.

-مرد به پشت میخوابد و پاها را به هم چسبانیده و دراز میکند.زن پاهایش را در طرفین پاهای مرد قرار میدهدو روی او مینشیندویا زانو زده و کمی به جلو خم میشودو بدستهای خود تکیه میدهدو آلت تناسلی مرد را در فرج خود فرو میکند.در اینحالت فعالیت و حرکات رفت و آمد با زن است و با تکانهای پی در پی که بخود میدهد موجب ریخته شدن مایع لذتبخش مرد و ترشح شدن مایع لذتبخش خود میشود.

در این روش دخول بطور کامل انجام میشود و چون فعالیت با زن است اوج لذت جنسی زن زودتر فرا میرسد.این روش برای جلوگیری از حاملگی مناسب است .چون بیشتر مایع لذتبخش مرد بعد از ریخته شدن به پایین برمیگردد.همچنین برای مردان خسته و یا کسانی که آلت تناسلیشان کاملآ راست نمیشود روش خوبی است.

۶-مرد به پشت میخوابد و زن روی او می نشیندو یا زانو زده و به جلو خم میشوداما این بار پشت زن بطرف مرد است.در این حالت زن آلت تناسلی مرد را بدرون مهبل خود فرو میکندو مانند حالت قبل خود را حرکت میدهدتا اوج لذت جنسی فرا برسد.این روش برای مردان چاق و زنان حامله مناسب است.

۷-مرد روی صندلی مینشیندو زن را از پشت در آغوش میکشدو آلتش را درون فرج زن فرو میکند.در اینحالت کلیتوریس تحریک نمیشود و طرفین زود خسته میشوند.

۸-مرد مقابل زن مینشیندو آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو میکند.در اینحالت دستها برای نوازش نقاط حساس آزاد است.

۹-زن زانو زده و به جلو خم میشودو یا سر خود را روی بالش میگذاردو مرد از عقب آلت تناسلی خود را به جلو فرو میکند.در این حالت نقطه حساس برای تحریک زن درون آلتش بعلت برخورد پی در پی با نوک آلت تناسلی مرد بشدت تحریک شده و زن در اینحالت بیشترین لذت جنسی را درون وجودش احساس میکند.

10-زن و مرد مقابل هم می ایستندو عمل جنسی را انجام میدهند.دراین حالت دخول کامل انجام نمیشودولی کلیتوریس تحریک میشودو دستها برای نوازش پستانها و باسن زن آزاد است.

۱۱-مرد می ایستد و زن آلت تناسلی او را به داخل فرج خود فرو میکند و سپس دستها را به گردن او حلقه کرده و پاها را به کمر او میزند و درواقع به مرد آویزان میشود.در این حالت وحدت کامل جنسی حاصل میشود و دخول کامل صورت میگیرد.

۱۲-زن دستها و سر را روی دسته صندلی میگذاردو به جلو خم میشودو مرد مانند وقتی که میخواهند از عقب زن (معقد)با او طرف شوند آلت تناسلی خود را از عقب به جلو می راند. در اینحالت دستها برای نوازش پستانها و سایر قسمتها آزاد است.

۱۳-مرد وزن روبروی یکدیگر به پهلو دراز میکشند و زن یک پای خود را بروی پای مرد میاندازد و مرد به وسط پای او میرود و آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو میکند.

۱۴-زن به پشت میخوابدومرد یک پهلو طوری قرار میگیردکه نسبت به بدن زن عمود بوده و زیر رانهای بلند شده زن قرار گیرد بطوریکه رانهای زن روی باسن مرد باشد.یکی از مزایای این روش این است که انجام آن ساده بوده و در ضمن هیچکدام سنگینی دیگری را تحمل نمیکند.در اینحالت مرد میتواند ناحیه فرج و کلیتوریس زن(برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زن) را با دست تحریک کند.

۱۵-زن به پهلو و پشت به مرد میخوابد و مرد آلت تناسلی خود را از عقب به جلو میراند. این حالت نیز برای دوران حاملگی مناسب است.

آموزش لذت بخش ترین روشهای نزدیکی زوجین!!

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماعلی علاقبند در 2014/04/01 گفته :

طفا ارال نماییدAlireza در 2014/04/21 گفته :

ممنون از توضیحات خوبتون.این چیزا که رسانه ای نمیشه.کاش عوضش خود جوونا بیان استفاده کنن،ولی ازونجایی که حسش نیس!بیخیال قضیه میشن.به جای یادگیری یه رفتار درست که مهمترین چیز تو دوام زندگیه میخوان الّابختکی کارشونو بکنن!من خودم22سالمه ولی کاش همسنای من به فکر پس فرداشونم باشن! 😉نازنین در 2014/05/05 گفته :

مطالبتون خیلی خیلی آموزنده است من نامزد کردم و با نامزدم می خونیم توی روابطمون خیلی به ما کمک کرده و باعث شده از لحظه هایی که به همیم لذت ببریم و علاقمون نسبت به هم بیشتر شده چون با راهنمایی های شما بهتر و بیشتر همدیگرو شناختیم و نیاز همدیگرو خیلی بهتر درک می کنیم.
واقعا ازتون ممنونمسارا در 2014/05/15 گفته :

من عاشق این کار هستم نمی دونم چرا الان من 10 سالمه و فکرم توی این هاست یک سایت دیگه رو به من معرفی میکنیدمعين در 2014/05/20 گفته :

باسلام و احترام
مطالبتون رو بادقت خوندم خيلي خوبه و عالي بدش ‏، اي كاش قبل از ازدواج ي دوره آموزشي واسه دختر و پسر باشه ( باعث استحكام در زندگي آينده شان ميشود ) بازم ممنون و سپاسگذارم .دوستون دارمعلي در 2014/05/21 گفته :

من خيلي س.ك.س دوس دارم شايد باور نكنيد چند بار پشت سر هم انجام بدم سير نميشم و باز هم تمايل دارم خيلي دير هم انزال ميشم برا همين موقع اینکار بهم فشار مياد چيكار كنماورست در 2014/06/08 گفته :

سلام، تشکر از مطالبتون.
نمیدونم به سوال هم جواب میدین یا نه.با این حال اگه جواب بدین ممنون میشم. اگر مرد در هنگام معاشقه، سینه زن را بخورد و شیر یا هر چیز دیگری وارد دهانش شود و آن را بخورد، مانعی ندارد؟ برای هر دو نفر ضرری ندارد؟

سلام به شما بازدیدکننده گرامی
پاسخ :
خیر برای هیچ کدام از طرفین ضرری ندارداورست در 2014/06/09 گفته :

با سلام، تشکر از اینکه به سوالم پاسخ دادید.
سوال دیگری که داشتم اینکه،آیا در هر بار عمل نزدیکی امکان بارداری هست؟ اگر قصد بارداری نداشته باشیم باید چیکار کنیم؟

با تشکر از همراهی شما
اگر عمل نزدیکی بدون مقاربت انجام پذیرد امکان بارداری وجود دارد
برای جلوگیری از بارداری میتوانید از روش های جلوگیری از بارداری(استفاده از کاندوم با قرص های ضد بارداری)استفاده کنید.اورست در 2014/06/11 گفته :

سلام خسته نباشید
من 28 ساله و مجردم و چون از مسایل زناشویی هیچ اطلاعی ندارم مدتی هست که تو سایت شما و سایت های دیگه این مطالب رو جستجو میکنم تا آگاهی قبل از ازدواج پیدا کنم اما وقتی این مطالب رو میخونم یا مواقعی که بیکارم، (چون بالاخره تو ذهن آدم تداعی میشه) چون متاهل نیستم و ارضا نمیشم حال بدی بهم دست میده و یه مایع بی رنگ با کمی چسبندگی از بدنم خارج میشه و لباس زیرم خیس و نمناک میشه. به نظر شما این یه امر طبیعیه؟ یا خدایی نکرده مشکلی هست؟ از خدا خجالت میکشم. در طول روز یادم میاد حتی سر نماز. ببخشید که این موضوع رو مطرح کردم چون مستقیم روم نمیشه به کسی مراجعه کنم و ازش بپرسم. یه سوال دیگه: نباید دنبال فهمیدن این چیزا باشم؟


با سلام خدمت شما دوست عزیز که با ما همراه هستید
پاسخ :
این حالتی که برای شما پیش می آید یک امر کاملا طبیعی میباشد.
تلاش شما برای اطلاع از این موضوعاتی که باعث استحکام زندگی زناشویی شما درآینده میشود ستودنی است اما به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از این افکار میتوانید خود را با ورزش کردن ، قرآن خواندن و … سرگرم کنید
امیدواریم لحظات خوبی را در وبسایت ما داشته باشیداورست در 2014/06/12 گفته :

سلام ممنون که به سوالم جواب دادید و منو از نگرانی درآوردید.
تو یکی از سایتا یه خانم پرسیده بود:” تازه عقد کردم و متوجه شدم که طول آلت تناسلی همسرم زیاده(20 سانت)و من نمیتونم تحمل کنم” حالا سوالم اینه که هنگام نزدیکی همه طول آلت مرد باید وارد آلت زن شود؟ آلت زن همچین فضایی را دارد؟

با سلام و وقت بخیر
پاسخ : این موضوع در خانم ها متغییر است و بستگی به وضعیت بدنی خانم داردasal در 2014/06/17 گفته :

سلااااام
من هنوز مطلبتونو نخوندم ولی خو میدونم راجبه چیه
ی سواااااال؟؟،

سکس ینی چی؟

خخخخخخخ خودم میدونما نمیخواد بگید
بازم میسی ک واسه عروس و اغا دامادا ی تازه این چیزارو میذارین فک کنم ب دردشون بخوره

هنوز ک ب درد خودم نخوردهفهیمه در 2014/06/19 گفته :

سلام خسته نباشید
میخواستم بپرسم اگه هنگام رمان خوندن یا خوندن همین مطالب که گذاشتید باعث بشه که ترشحاتی از بدن خارج بشه ایا غسل داره؟وایاانجام این غسل واجبه؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید

سلام،وقت بخیر
پاسخ :
اگر رطوبت و یا ترشحی بدون رسیدن به اوج لذت جنسی از خانم ها خارج شود غسل واجب نمیباشدفهیمه در 2014/06/19 گفته :

مرسی از پاسختونaghrab siah در 2014/06/21 گفته :

س با عرض خسته نباشی:
من 22 سالم ولی همسرم از کار های زناشویی میترسه چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام بازدیدکننده گرامی،ممنون از شما
پاسخ :
شما میتوانید از این مطلب {ترس از رابطه جنسی و حل این مشکل} پاسخ سوال خود را بیابیداورست در 2014/06/23 گفته :

سلام خسته نباشید، ببخشید این سوال رو میپرسم، من وقتی میرم دستشویی مقداری از ادرارم روی مچ پای راستم میریزه و بعد از دستشویی مجبورم پامو بشورم ولی دیگه خسته شدم بس هر دفعه پامو شستم، خودم فکر میکردم فقط من اینجوریم اما خواهرم میگه منم همین جوریم. میخواستم بدونم این مورد برا همه خانم ها هست یا اینکه خدایی نکرده مشکلی هست؟ ممنون.

با سلام خدمت شما
پاسخ :
این موضوع در بین خانم ها اتفاق می افتد و بدلیل کج شدن لبه های آلت تناسلی (چوچوله) میباشد
اگر به ندرت این اتفاق می افته مشکلی متوجه شما نیست اگه دائمی میباشد بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.
اما به احتمال زیاد مشکلی وجود نداردسایه در 2014/06/25 گفته :

روش های جالبی بودمرسیsara در 2014/06/25 گفته :

اگه تمايل به بارداري داشته باشي ولي همسرت مخالف باشه چي كار بايد بكني؟؟؟

باسلام
پاسخ : اول باید دلیل مخالفت همسرتان را جویا شوید و سپس میتوانید با او صحبت کنید و وی را قانع کنید.اگر بازهم راضی نشدن میتونید از یک مشاور کمک بگیریداورست در 2014/06/30 گفته :

سلام خسته نباشید، یه سوال پرسیده بودم اما جواب ندادین اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم یا اگه در حیطه کار شما نیست یه سایت مرتبط معرفی کنین تا اونجا سوالمو بپرسم. تشکر.

باسلام و تشکر از شکیبایی شما
پاسخ سوال شما در سایت ثبت شد
از تاخیر بوجود آمده پوزش میطلبیماورست در 2014/06/30 گفته :

ممنون که پاسخ دادید.asxd در 2014/07/02 گفته :

من اینقدر این کار را با دوست دخترم می کنم که مثانه اش درد میکنه چیکار کنم تقربا روزی 6ساعت این کار را می کن.

پاسخ :
این مدت نزدیکی به صورت طبیعی صحیح نمیباشد و عوارض مربوطه بوجود می آیدمهدی در 2014/07/02 گفته :

با تشکر از شماساسانsasan در 2014/07/14 گفته :

خیلی از مطالب جذابتون ممنونم من همیشه سر میزننم و عالیییییییییییی هستین
متشکرررررررررررررررررمهدی در 2014/07/30 گفته :

باسلام و خسته نباشید به شما
من یه سوال داشتم …….
من بیضه سمت چپم از بیضه سمت راست بزرگتره گفتم ببینم به نظر شما مسله ای نداره این امر طبیعیه یا نه


سلام دوست عزیز
پاسخ:
این امر کاملا طبیعیه و هیچ جای نگرانی وجود ندارهhoney در 2014/08/05 گفته :

سلام من دختری 17 ساله هستم، من خیلی علاقه به سکس دارم و با آلت تناسلیم بازی کنم
میخواستم ببینم این کار برای من مضر است یا نه؟

پاسخ :
با سلام خدمت شما
این کار از نظر شرعی جایز نمیباشد و اگر منجر به خود ارضایی شود گناه محسوب میشود
این کار در دراز مدت ضرر های روحی و جسمانی را بدنبال دارد و سعی کنید از این کار اجتناب کنیدhoney در 2014/08/05 گفته :

سلام من دختری17 ساله ام من علاقه شدیدی به بازی کردن با
آلت تناسلی خود را دارم و از آن لذت میبرم،میخواستم ببینم که
آیا ممکن است به من ضرر برساند؟لطفا راهنمایى کنید!

پاسخ :
با سلام خدمت شما
این کار از نظر شرعی جایز نمیباشد و اگر منجر به خود ارضایی شود گناه محسوب میشود
این کار در دراز مدت ضرر های روحی و جسمانی را بدنبال دارد و سعی کنید از این کار اجتناب کنیدhoney در 2014/08/06 گفته :

سلام من علاقه شدیدی به سکس و بازی با آلت تناسلی خود را
دارم و از آن لذت میبرم.آیا ممکن است که این به من ضرر بزند؟بااینکه
17 سال دارم و دخترم؟!لطفا جواب بدید!مرسی

پاسخ :
با سلام خدمت شما
این کار از نظر شرعی جایز نمیباشد و اگر منجر به خود ارضایی شود گناه محسوب میشود
این کار در دراز مدت ضرر های روحی و جسمانی را بدنبال دارد و سعی کنید از این کار اجتناب کنیدعلی در 2014/08/10 گفته :

خیلی سکس دوس دارم 15ساله هستم چ کنم؟honey در 2014/08/12 گفته :

سلام خسته نباشید يه سوال داشتم
براى ترک آن چه کنم؟ميخوام ولى نميتونم؟لطفا بگيد مرسی ازتون. چون من امسال
پيش دانشگاهي ام و خيلى استرس و اضطراب دارم!

پاسخ:
سلام ممنون
برای مشاهده پاسختان این مطلب را مطالعه نمایید:
(40 روش تضمینی برای ترک خودارضایی)فرزاد در 2014/09/06 گفته :

با سلام ،ممنون از سايت خوبتون.در اثر فكر كردن به امور جنسى ،ترشحه از بدن من خارج مى شود آيا اين ترشح نجس است؟

با تشكرشیما در 2014/09/12 گفته :

سلام خسته نباشید
شوهر من واریکوسل داره
ایا اگه بخواییم بچه دار بشیم بچمون ناقص یا چیز دیگه ای نمیشه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام
پاسخ :
واریکوسل می تواند باعث نازایی و ناباروری در مردان شود. علت اینکه این بیماری باعث ناباروری مردان شده معلوم نیست، اما می توان آنرا بدلیل افزایش دمای ناحیه و در نتیجه تاثیر بر شکل گیری و تحرک اسپرم شود.احمد در 2014/09/12 گفته :

سلام خسته نباشيد يه پسر دارم كه يه بيضعه داره بعدا برا مسايل زناشويش مشگلي نداره باتشكرشیما در 2014/09/15 گفته :

سلام پس چرا جوابمو ندادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
پاسخ شما در سایت قرار گرفت از تاخیر پیش آمده پوزش میطلبیمشیما در 2014/09/16 گفته :

سلام من مواقعی که دلم میخواد با همسرم نزدیکی کنم
روم نمیشه بهش بگم. و به همین خاطر احساس بدی میکنم
و باهاش عصبی میشم و قهر میکنم. لطفا بگید چیکار کنمروح الله در 2014/09/20 گفته :

ممنون از سایت خوبتون جالبه….روح الله در 2014/09/20 گفته :

ممنون از سایت خوبتون جالبه….
نمیشه عکس نشدن بدید .روح الله در 2014/09/20 گفته :

نمیشه عکس نشون بدید .روح الله در 2014/09/20 گفته :

سلام باتشکرمسی در 2014/11/18 گفته :

سلام.من وقتی به صورت قمبل و از طریق واژن با همسرم نزدیکی میکنم. در درون آلت همسرم باد جمع میشه آیا ضررداردسارا در 2015/01/01 گفته :

سلام مطالبتون خوب بود.من تو رابطه خیلی گرمو اتیشی هستم و همسرم سرد لطفا راهنماییم کنید چکار کنم چون عزاب میکشممهدی در 2015/01/25 گفته :

مهدی مطالب شما بسیار ارزنده بوداما متاسفانه اکثر مردهای ایرانی بخاطر پای بند بودن به خانواده وبخاطر سردمزاجی خانمها بایدمثل مرتاضهای هندو ریاضت بکشند واین اهم مشکلات زن وشوهرهای ایرانی است . یه سوال داشتم آیا مرد میتواند ازپشت بازن خود(مقعد)دخول انجام دهد ازلحاض شرعی وبهداشتی مشکل دارد. ممنون میشم اگر پاسخ دهید


پاسخ :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده محترم
این عمل از نظر بهداشتی صحیح نمی باشد و شرع نیز از آن به عنوان عملی مکروه یاد کرده که موجب ناراحتی خانم میباشد و بهتر است که از انجام اینکار خود داری نمایید.مهدی در 2015/01/25 گفته :

مطالب خوب وآموزنده است چطور میتونم به فیلم آموزشی دسترسی پیداکنم باتشکرabbas در 2015/01/28 گفته :

ممنون از مطالبتون ولی چه کنیم ما که تو حسرت موندیم….سعيد در 2015/02/24 گفته :

سلام
موفق باشید وبسایت فوق العاده ای دارین
ممنون از مطالب آموزندتونحميدرضا در 2015/03/06 گفته :

خيلي آموزنده وساده بيان كرديد ممنون.الناز در 2015/03/16 گفته :

اینارو که میبینم عشقم به شوهرم زیاد میشه هرروز بهش پیشنهاد سکس میدم اینارو ببینم یا نه لطفا پاسخمو همین الان بدید ممنون

با سلام خدمت شما بازدیدکننده عزیز
انجام رابطه زناشویی به صمیمی تر شدن و گرم شدن رابطه شما و همسرتان کمک خواهد کردالناز در 2015/03/16 گفته :

لطفا جوابمو بدیدالناز در 2015/03/16 گفته :

مرسی از اینکه جوابمو نمیدیدالناز در 2015/03/16 گفته :

دیگه به سایتتون نمیامالناز در 2015/03/18 گفته :

مرسی از جوابتون هر چی گفتم پس میگیرمالناز در 2015/03/18 گفته :

ببخشید کاندومو چجوری استفاده میکنن به این سوالمم لطفا پاسخ بدید کاندممو نمیدونم چجوری بزنم

سلام
لطفا مطلب زیر را مطالعه نمایید :

کاندوم زنانه +نحوه استفاده از آنpooyan در 2015/03/19 گفته :

سلام. من 20 سالمه، شدیدا دچار خود ارضایی ام، از رو لباس به انداممم فشار میارم، موقع هایی که دانشگام اصن این حس رو ندارم اما وقتی میام خونه شدیدا درگیرم احساس کمبود دارم، واقعا نیاز به جنس مخالف رو حس میکنم. کارم شده همش دیدن عکسای … تو نت. چیکار کنم؟

باسلام خدمت شما
به شما پیشنهاد می کنیم دو مطلب زیر را مطالعه نمایید :

40 روش تضمینی برای ترک خودارضایی

راهکارهایی برای شکست دادن عادت خودارضاییسارا در 2015/03/24 گفته :

سلام بابت مطالب آموزندتون ممنونممهسان در 2015/06/02 گفته :

سلام.من 18سالمه.سینه سمت راستم ازچپیه کوچیکتره!چیکارکنم که درست شه؟اصن خطرناکه؟
پاسخ :
سلام این مورد کاملا طبیعی میباشد.زیبا در 2015/06/10 گفته :

سلام من مجردم وهمیشه خودارضایی میکنم عاشق س.ک.س.م.وهمیشه سینه ومثانه ام رامیمالم تاارضاشوم.چه کنم تااینکارراترک کنم..

باسلام خدمت شما
به شما پیشنهاد می کنیم دو مطلب زیر را مطالعه نمایید :

40 روش تضمینی برای ترک خودارضایی

راهکارهایی برای شکست دادن عادت خودارضاییامروزیا در 2015/07/07 گفته :

ممنون از مطالب مفید و آموزندتونساناز در 2015/07/07 گفته :

سلام ممنونم بابت مطالب مفیدتون لطفا بیشتر مقاله بذارین تو سایتبهار در 2015/07/24 گفته :

من خیلی وقتم رو تو سایتتون میگذرونم
شما واقعا مطالب عالی میذارید متشکرمبهار در 2015/07/24 گفته :

سلام ممنونم خیلی موثر بودستاره در 2015/08/06 گفته :

با سلام و خسته نباشید.نزدیکی شوهرم با من بسیار دردناکه با اینکه سه سال از ازدواجمون می گذره علتش چیه؟ممنونم.لطفا یه ایمیلم بفرستیدستاره در 2015/08/06 گفته :

دردناک بودن نزدیکی علتش چیه؟متشکرم لطفا ایمیل کنیدتینا در 2015/09/03 گفته :

سلام ممنونم واسه مطالب خوب و آموزندتون من همیشه به سایتتون سر میزنمزینب در 2015/10/06 گفته :

سلام باتشکر فراوان از سایت خوبتون
من همیشه سر میزنم و فوق العاده ستSamood akbary در 2015/11/17 گفته :

با تشکر از سایت خوبتون و زحمات شما که همیشه مقاله های مفید و جالبی میذارینSamood akbary در 2015/11/17 گفته :

سلام ممنون عالی بودمیثم در 2015/11/17 گفته :

خیلی خوب بود ممنونعلیرضا در 2015/11/17 گفته :

ممنون از سایت خوبتون من همیشه سر میزنمSamood akbary در 2015/11/17 گفته :

خیلی ممنون از مطالب آموزندتونسعید در 2016/02/08 گفته :

سلام
من خانم خیلی علاقه به رابطه مقعدی دازیم اگرلطف کنیدروش صحیح اون را بگیدتا دچارمشکل نشیمممنون از سایت خوبتون

پاسخ :
سلام دوست عزیز
توصیه میکنم این مقاله رو مطالعه کنید :
چند نکته مهم درباره رابطه جنسی مقعدیسعید در 2016/02/10 گفته :

سلام ممنون از معرفی مقاله تون مطالب جالبی بود.اما کارشناس محترم من دربعضی از مقالات علمی خونده ام که دررابطه مقعدی اگرزوجین از سلامتی هم اطمینان دارندواز این رابطه لذت می برندهیچ دلیلی برترک این رابطه نیست البته درموردبیماری هایی هم که دراین مقاله مانندتبخال اشاره کرده بودندخب اگرخانمی این ویروس را داشته باشه از طریق واژن هم می تونه منتقل کنه.البته به نکات بسیارخوبی اشاره داشت.ولی نحوه انجام این رابطه را اموزش نداده بودکه برای انجام اون بایدچگونه خانم را اماده کردتا مقعدودریچه اسفنگتراماده ونرم بشه .اگرمیشه دراین موردتوضیحاتی بفرماییدوبگیداز چه نرم کننده وروان کننده ای استفاده بشه.دربعضی از سایت ها روی روان کننده لوبریکانت دکترشیلفدکه مخصوص این رابطه است تبلیغ شده ولی قیمت ان بالا است.لطفا یک روان کننده با قیمت مناسب را معرفی بفرمایید.با تشکراز سایت خوبتان.

پاسخ :
سلام دوست عزیز
از تاخیر به وجود آمده عذر میخوام
بخاطر اینکه این نوع رابطه از نظر علمی و پزشکی توصیه نمی شود بنده هم باز روی این موضوع تاکید می کنم.
انجام این نوع رابطه میتونه برای خانوم شما مشکلات زیادی رو به همراه داشته باشه و شما قطعاً نمیخواهید که وی دچار مشکل شود
شما میتونین مقاله زیر رو هم مطالعه کنید :
عوارض رابطه جنسی مقعدی در کمین زنان و مردانسعید در 2016/02/13 گفته :

سلام کارشناس محترم چندباری برای پاسخ شما سرزدم ولی جنابعالی پاسخی ندادی من منتظرم که مرا راهنمایی کنید.با تشکرفراوانامیرعلی در 2016/02/15 گفته :

سلام
من همیشه سر میزنم سایتتون عالیهسحر در 2016/02/15 گفته :

خیلی ممنونم بابت مطالب علمیتونسعید در 2016/02/17 گفته :

سلام
ممنون کارشناس محترم
ادرس داده شده را مطالعه کردم از لطف شما تشکرمی کنم.
اما پیشنهادمن اینه با توجه به اطلاعات جنسی افرادوتنوع طلبی که دربین جوانان ایجادشده خیلی خوبه که برای رابطه های انال واورال برنامه ریزی هایی بشه وتوجیهاتی به عمل بیادکه این رابطه ها کم خطروبا اسیب کم تری انجام بشه.
چون این رابطه ها هرچندکه منع شوددلیلی برانجام ندادن ان برای خیلی ها نخواهدبود.این منع ها حتی می تونه درزندگی زوجین اختلافاتی را ایجادکنه که منجربه سردی روابط وخیانت وجدایی منجرشود.
پس با توجه به فرهنگ کشورمان که رابطه کامل دردوران عقدرا ردمی کنندودختر بایدتا زیریه سقف نرفته حق رابطه کامل را نداره.بایدچاره ای اندیشیدیا با این عرف مبارزه کردتا زوجین بتوانند دردوران عقدرابطه طبیعی برقرار کنندیا اینکه برای افرادی که روبه رابطه های انال یا اورال می اورنداموزش هایی صورت گرفته تا سبب مشکل یا بیماری نگردد.
با تشکرمجدد


پاسخ:
سلام دوست عزیز
از اینکه مارو مورد لطف خودتون قرار دادین متشکریم
صحبت هاتون از جنبه های مختلفی درسته
باعث افتخاره افرادی با سطح دانش و شعور شما مارو همراهی میکنن
موفق باشیدسعید در 2016/02/17 گفته :

سلام
ممنون کارشناس عزیزاین نظرلطف شماست.
باارزوی موفقیت برای شما کارشناس عزیزوارائه کمک های مستمرشما.محمد در 2016/02/19 گفته :

سلام.من.خیلی دوست دارم با الت خود بازی کنم.
تا ابم بیاد ایا این کارمن صدمه ای به الت و بیضه هایم وارد میکند

پاسخ :
سلام دوست عزیز
بله اینکار عوارض زیادی داره که میتونین در مقاله زیر مطالعه کنید :
خودارضایی و عواقب خطرناکش
و همچنین :
40 روش تضمینی برای ترک خودارضاییمحمد در 2016/02/19 گفته :

اگه میشه جوابم رو بدیدمحمد در 2016/02/19 گفته :

جوابم ندادید
من ۱۵سالمه و وقتی این کارو میکنم بعدش کمی دردم میادمحمد در 2016/02/19 گفته :

لطفا جوابم رو بدیدآرین در 2016/03/23 گفته :

چطوری میشه از خود ارضایی دس کشید من 14 سالم و چه جوری الت تناسلی مرد بزرگ میشود

پاسخ :
سلام به شما دوست عزیزم
پیشنهاد میکنم دو مقاله زیر رو مطالعه کنید :
راهکارهایی برای شکست دادن عادت خودارضایی
——————————————————————
40 روش تضمینی برای ترک خودارضاییErfan در 2016/04/12 گفته :

با،سلام.
من 12 ساله از 10 سالگی دچار عادت خود ارضایی شدم نمی‌تونم خودمو کنترل کنم حتی در مهمانی هایی که دختر زیاد هست بخاطر…. نمیرم. بادیدن کوچک ترین چیز احساس شهوانی بهم دست میده مجبور میشم خود ارضایی کنم. لطفا منو راهنمایی کنید کارشناس. ازخودم متنفر شدم. 😢😢

پاسخ :
سلام دوست عزیز
بهت پیشنهاد میکنم حتما مقاله های زیر رو بخونی :

راهکارهایی برای شکست دادن عادت خودارضایی
——————————————————————
40 روش تضمینی برای ترک خودارضاییErfan در 2016/04/14 گفته :

ممنون کارشناس ولی داخل مقاله نوشته شده رفتو آمد هاتونو زیاد کنید اما من داخل مهمانی ها حالته….بهم دست میده.
خیلی هم تنها هستم جایگزینی بجای مهمانی نیست

پاسخ:
سلام
شما میتونید تمرکز خودتون رو روی سایر موارد بذارین
بیشتر سعی کنید ورزش کنید
ورزش هایی مانند کوهنوردی کمک زیادی به شما میکنهmortezjb در 2016/04/18 گفته :

طول الت تناسلی من 11 سانته در حالت نغوظ میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟

پاسخ :
سلام دوست عزیز
به شما پیشنهاد میکنیم مقاله زیر رو مطالعه کنید :
تصور اشتباه مردان در مورد آلت تناسلیjavad در 2016/05/12 گفته :

من خیلی زود ارضا میشم چکار کنم که کمی طول بکشه و لذت ببرم تشکر

پاسخ :
سلام دوست عزیز

به شما پیشنهاد میکنیم مقاله زیر رو مطالعه کنید :
مردان چگونه انزال را به تاخیر بیاندازند؟Rozana در 2016/06/08 گفته :

با سلام خدمت کارشناس محترم
خیلی ممنونم که وقت میذارین و این مطالب رو منتشر میکنید
دمت جیز ادمینمژده در 2016/06/19 گفته :

بازم مثل همیشه عااااااااااااااااااااااااااالیامیر در 2016/07/27 گفته :

با سلام من کامل خوندم و خیلی آموزنده و خوب بود ممنوننازنین در 2016/08/11 گفته :

سلام
خیلی ممنون بابت آموزش مسائل زناشویی که در سایتتون منتشر می کنید
من اکثر مواقع سر میزنم بهتون و از مقاله ها استفاده میکنم
خیلی ممنوننرگس در 2016/08/11 گفته :

ممنون من سایتون رو دیدم خیلی خیلی عالیمرلین در 2016/08/29 گفته :

سلام ممنون .امیدوارم هرکسی مشکل داره مشکل حل بشه
و ممنون از شما به خاطر سایت خوبتونساناز جعفری در 2016/08/29 گفته :

سلام
ممنون به خاطر آموزش مسائل زناشویی که درون سایتتون قرار می دید
من که هر روز معمولاً به سایتتون سر میزنم و مقاله هاتو رو میخونمتمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد