جدیدترین اخبار از سریال پایتخت 3 | پیک نیک
  

جدیدترین اخبار از سریال پایتخت 3
ارسال شده در تاریخ 2014/02/22 | مرتبط با : فیلم و سریال | یک دیدگاه

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که سریال نوروزی پایتخت را دنبال میکردید و میخواهید از احوالات سری سوم این مجموعه باخبر شوید میتوانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 
عکسی از سریال پایتخت :

 

جدیدترین اخبار از سریال پایتخت 3

جدیدترین اخبار از سریال پایتخت 3 :

محسن تنابنده: در پایتخت ۳ به عنوان نویسنده، بازیگردان، مشاور کارگردان و بازیگر فعالیت کرده و بشدت خسته شده ام اما رضایت مردم از پایتخت ۱ و۲ باعث شد که بازهم به این سختی تن بدهم و پایتخت ۳ را بنویسم.

محسن تنابنده گفت: فقط برای رضایت مردم«پایتخت» را می‌ نویسم.

محسن تنابنده که دوشنبه گذشته از تصویر برداری بخش‌ های مربوط به شمال پایتخت ۳ به تهران بازگشته است به گفت: آنچه که باعث انگیزه کار در من می‌شود، رضایت مردم و خنده ای است که در طول تماشای سریال بر لب آنها می نشیند.

تنابنده با بیان اینکه سال سختی را پشت سر گذاشته است گفت: در پایتخت ۳ به عنوان نویسنده، بازیگردان، مشاور کارگردان و بازیگر فعالیت کرده و بشدت خسته شده ام اما رضایت مردم از پایتخت ۱ و۲ باعث شد که بازهم به این سختی تن بدهم و پایتخت ۳ را بنویسم. وی همچنین با بیان اینکه سریالی که اخیرا در آن بازی داشته است (مجموعه «شاهگوش») از نظر مالی او را تامین می کند گفت :  عشق من به مردم باعث می شود که همه سختی ها را به جان بخرم و با پایتخت همراه شوم. تنابنده در ادامه گفت: تا آنجا که این سریال کشش داشته باشد و مردم آن را طلب کنند،با پایتخت باقی خواهد ماند.

در حال حاضر ۷ قسمت از سریال پایتخت ۳ با سرپرستی محسن تنابنده نوشته شده و قرار است شش قسمت دیگر آن نیز همزمان در تهران نوشته و ساخته شود.

 

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماپوریا اکج در 2014/03/28 گفته :

به نظر من پایتخت بهترین سریالی اسا که تا الان از تلویزیون پخش شده است. با تشکر.تمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد