خلاصه داستان سریال عصر پاییزی | پیک نیک
  

خلاصه داستان سریال عصر پاییزی
ارسال شده در تاریخ 2014/01/10 | مرتبط با : فیلم و سریال | بدون دیدگاه

خلاصه داستان سریال عصر پاییزی را برای علاقه مندان به این سریال که قرار است به زودی به روی آنتن شبکه یک برود را در این مطلب گردآوری کرده ایم.در ادامه مطلب میتوانید داستان این مجموعه را مشاهده کنید.

 
عکسی از سریال عصر پاییزی :

 

خلاصه داستان سریال عصر پاییزی

خلاصه داستان سریال عصر پاییزی :

داستان این سریال درباره ی مردی به نام عطا (با بازی علی عمرانی) است که ۳۰ سال بعد از مرگ همسرش، در ۶۰ سالگی، مجددا ازدواج می کند و همسر جدیدش، مهشید را که نسرین مقانلو ایفاگر نقش اوست، در منزل مادر زن سابقش اسکان می دهد.

در پی این اتفاق، کوروش تهامی، قهرمان داستان، در نقش پسر عطا تمام ذهنیت و زندگی اش به هم می ریزد و در این وانفسا کارش را نیز بر اثر سو تفاهمی عجیب از دست می دهد.اختلافات مهشید با مامان پری، مادر همسر مرحوم عطا، ماجراهای رفیع در محل کار، اسکان تدریجی خانواده مهشید در عمارت قدیمی مامان پری و بازگشت برادر او، جمشید، که علیرضا خمسه نقش آن را بازی می کند، این جمع ناهمگون را درگیر وقایعی می کند که پیش برنده داستان های غریب این عمارت است. امیرحسین صدیق،بهنوش بختیاری،سپیده خداوردی ،علی سلیمانی، سینا رازانی، رویا میرعلمی، رضا آهادی، شهرزاد عبدالمجید، سعید پیردوست و مرحوم رامین نعمتی، از دیگر بازیگران «عصر پاییزی» هستند.

سریال عصر پاییزی به زودی به روی آنتن شبکه یک میرود.

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماتمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد