رنگ پوست این زن بسیار عجیب است | پیک نیک
  

رنگ پوست این زن بسیار عجیب است
ارسال شده در تاریخ 2013/12/21 | مرتبط با : عجیب ترین ها | یک دیدگاه

افراد بسیاری تا به حال در دنیا بوده اند که رنگ پوستشان ناگهان برگشته و منحصر به فردشان کرده است.اما این خانم کمی متفاوت است. در ادامه مطلب میتوانید عکس وی به همراه توضیحاتی از این اتفاق را مشاهده کنید .

 

 
عکس زنی که پوست عجیبی دارد :

 

رنگ پوست این زن بسیار عجیب است

رنگ پوست این زن بسیار عجیب است :

“رزماری جیکوب” خانمی است که دچار یک بیماری خاص شده است و حالا پوست صورت او به رنگ نقره ای در آمده است. این بیماری با نام “آرجریا” شناخته می شود و بر اثر انتشار مواد شیمیایی در پوست به وجود می آید.

تغییر رنگ پوست در اثر موارد مختلفی به وجود می آید که یکی از مهمترین آن ها استفاده از مواد شیمیایی به مدت زیاد و با روش های مختلف است. افرادی تا به حال در دنیا بوده اند که رنگ پوستشان ناگهان برگشته و منحصربه فردشان کرده است.

 

رنگ پوست این زن بسیار عجیب است

این خانم که این روزها ۷۱ سال دارد نزدیک به ۶۰ سال است که با این وضع زندگی می کند. او می گوید بر اثر استفاده از یک قطره بینی که حاوی مقداری نقره بوده است پوست او به مرور به رنگ آبی و سپس به نقره ای تبدیل شده است.

این معلم دبستان تا به حال مشکلات زیادی در زندگی تجربه کرده است که برای مثال می توان به تمسخرها و انگشت نما شدن میان مردم اشاره کرد. او همچنین چند عمل جراحی نیز روی پوستش داشته است ولی هیچکدام رنگ نقره ای را از بین نبرده است.

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماازدواج عجیب و باور نکردنی یک دختر | پیک نیک در 2014/01/06 گفته :

[…] رنگ پوست این زن بسیار عجیب است […]تمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد