فرار عجیب دختر بدکاره از دست پلیس | پیک نیک
  

فرار عجیب دختر بدکاره از دست پلیس
ارسال شده در تاریخ 2014/03/30 | مرتبط با : گوناگون | بدون دیدگاه

هنگامی که مامورین پلیس در خیابانها گشت می زدند تا جلو دختران بدکاره را بگیرند با دخترنمایی روبرو شدند که حیرت انها را در پی داشت.در ادامه مطلب جزئیات بیشتری در این باره را میتوانید مشاهده نمایید.

 

فرار عجیب دختر بدکاره از دست پلیس

فرار عجیب دختر بدکاره از دست پلیس :

هنگامی که مامورین پلیس در خیابانها گشت می زدند تا جلو دختران بدکاره را بگیرند با دخترنمایی روبرو شدند که حیرت انها را در پی داشت.هنگامی که مامورین پلیس چین جهت دستگیر نمودن او اقدام نمودند دختر بی بندوبار شروع به فرار کرد.او اینقدر سریع می دوید که حتی مامورین از او عقب افتاده بودند.با تقسیم شدن مامورین پلیس اکثر راههای فرار برای دختر بسته شده بود.تنها راه فرار پیش روی او بالا رفتن از درخت بود.به گفته مامور پلیس “کوان یین سائی” دویدن دختر هیچ شباهتی به زنان نداشت.
او از روی فنس هایی می پرید که ما قادر به انجام ان نبودیم.مانند گربه ها از درخت بالا رفت.پس از چند ساعت صحبت کردن ما با او عاقبت راضی شد و از درخت پایین امد.از او درخواست مدرک شناسایی نمودیم.او گفت در حین فرار مدارکش را گم نموده است.هیکل و بازوهای قوی او مانند مردان بود.هنگامی که دختر روسپی فهمید که همه چیز او لو رفته است به پلیس گفت من مرد 31 ساله به نام Luo Shih هستم. پلیس چین در گزارشی اورده است از هر 10 زنی که انها به جرم فاحشگی دستگیر می نمایند یکی از انها مرد است که لباس زنانه به تن می نماید.

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماتمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد