مسی به کشتار مردم سوریه اعتراض کرد | پیک نیک
  

مسی به کشتار مردم سوریه اعتراض کرد
ارسال شده در تاریخ 2014/03/14 | مرتبط با : فوتبال | 2 دیدگاه

لیونل مسی نسبت به اتفاقات خشونت‌باری که در سوریه بوجود آمده و افراد بیشماری از جمله کودکان کشته شده‌اند، واکنش نشان داد.با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید جزئیات بیشتری را مطالع نمایید.

 
عکس لیونل مسی :

 

مسی به کشتار مردم سوریه اعتراض کرد

مسی به کشتار مردم سوریه اعتراض کرد :

لیونل مسی نسبت به اتفاقات خشونت‌باری که در سوریه بوجود آمده و افراد بیشماری از جمله کودکان کشته شده‌اند، واکنش نشان داد. وی در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیسبوک نوشت‌: نگذارید کودکان سوریه یک سال دیگر قربانی خشونت و کشتار شوند. اعجوبه پرآوازه کاتالان‌ها از هواداران بیشمارش در سراسر جهان و از رهبران سیاسی خواست برای پایان کشتار و خشونت علیه کودکان اقدام کنند.  مسی افزود: رهبران کشورها باید تلاش کنند به تحریم‌هایی که علیه حقوق انسانی صورت گرفته، پایان دهند و همینطور به حملاتی که علیه کسانی که از جان خود گذشته‌اند، همینطور مدارس و بیمارستان پایان یابد و در عوض در جهت گسترش آموزش و پرورش و حمایت معنوی همه کودکان این کشور تلاش شود.

بر اساس اعلام رسانه‌ها در پی انتشار این درخواست، حدود ۱۳ هزار نفر از علاقمندان وی، با گذاشتن «لایک‌» با این خواسته موافقت خود را نشان دادند و ۷۰۰ نفر نیز جملاتی را به عنوان «کامنت» در موافقت با وی نوشتند. در همین ارتباط علا امراف یک کاربر شبکه فیسبوک از مصر نوشت: لیونل، ‌تو قبل از آنکه بازیکن بزرگ باشی، انسانی بزرگ هستی. خدا تو را برای خانواده‌ات حفظ کند. یک کاربر دیگر نیز گفت: احترام از طرف یک مسلمان… لئو (لیونل) متشکرم. عمار ال‌ایوبی از سوریه نیز گفت: از اینجا در خاک سوریه از تو تشکر می‌کنیم. سوریه‌ای‌ها عاشق تو هستند. امیدوارم مردم بتوانند با تو دیدار کنند.

مطالب پیشنهادی مرتبط با لیونل مسی :

زندگی نامه لیونل مسی

مسی ایرانی است

تصاویر ماشین های لیونل مسی

توضیحات جمشید مشایخی درباره دیدار با مسی

عکس سوپرایز کردن همسر مسی توسط وی

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماعکس مسی قبل از بازی با ایران در آرایشگاه | پیک نیک در 2014/06/22 گفته :

[…] مسی به کشتار مردم سوریه اعتراض کرد […]عکس پسر و همسر لیونل مسی در استادیوم | پیک نیک در 2014/06/22 گفته :

[…] مسی به کشتار مردم سوریه اعتراض کرد […]تمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد