ویدیوی سقوط هواپیمای مالزی در فیس بوک | پیک نیک
  

ویدیوی سقوط هواپیمای مالزی در فیس بوک
ارسال شده در تاریخ 2014/03/17 | مرتبط با : گوناگون | بدون دیدگاه

اخیراً در فیس‌بوک لینکی منتشر شده است که خبر از پیدا شدن هواپیمای خطوط هوایی مالزی می‌دهد. لیک مذکور به نقل از یاهو منتشر شده است.جزئیات بیشتری از این خبر را میتوانید در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

 

ویدیوی سقوط هواپیمای مالزی در فیس بوک

ویدیوی سقوط هواپیمای مالزی در فیس بوک :

لینک مورد نظر از عدم آگاهی کابران در مرود اینکه این هواپیما هنوز یافت نشده  است استفاده می کند و حس کنجکاوی آنها را نسبت به نحوه پیدا شدن هواپیما و جزئیات بیشتر تحریک می کند.

 

به گزارش فارس، این لینک با عناوینی مانند ” پیدا شدن هواپیمای مالزی”، ” ویدیوی سقوط هواپیمای مالزی در مثلث برمودا” کاربران را ترقیب به کلیک بر روی خود می‌کند.

 

کاربران با دیدن تصاویری از یک هواپیما سقوط کرده اطمینان بیشتری می ‌یابند غافل از اینکه این تصاویر مربوط به سقوط پرواز ۱۵۴۹ خطوط هواپیمایی آمریکا و یا پرواز لیون ایر ۹۰۴ هستند.

پس از کلیک بر روی لینک نمایش فیلم، از کاربران درخواست می شود تا قبل از تماشای این ویدیو لینک را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و سپس از شما درخواست می‌شود تا به تعدادی سؤال پاسخ دهید غافل از اینکه پاسخ به این سؤالات اطلاعات شخصی شما را در معرض تهدید قرار می دهد.

لازم بذکر است تا کنون هیچ نشانه ای از پیدا شدن این هواپیما توسط مقامات بین المللی اعلام نشده است و پس از حدود هفت روز سرنوشت این هواپیما و ۲۳۹ سرنشین آن همچنان در حاله از ابهام قرار دارد.

این لینک نوعی کلاهبرداری و سوءاستفاده از احساسات کاربران در مورد یک اتفاق تراژیک جهانی محسوب می شود.

مطالب پیشنهادی مرتبط :

اطلاعات عجیب درباره سرنوشت هواپیمای مالزیایی

همکار گرامی ، باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد، لطفاً رعایت کنید.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شماتمام حق و حقوق برای این پایگاه محفوظ است
باز نشر مطالب پیک نیک تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد